Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

SEMİNERLER

Uzman ve Akademisyenlerden Seminerler

21-23 Temmuz 2017 tarihlerinde, Educaturk Üniversite Tercih Fuarında, Üniversitelere başka bir açıdan bakacağız. Üniversite yönetimi ve kararlarında etkili olan değerli uzman ve akademisyenler bu defa kendi geleceği için en önemli kararını verecek olan öğrencilere, deneyim ve tavsiyeleriyle rehberlik edecek. Öğrenciler ve aileleri 3 gün boyunca sürecek, zengin içerikli bu seminer programına ücretsiz katılabilecekler.

 

Gri Koç: Hayat ve Kariyer Yolculuğunda, Griden Beyaza

Yüzbinlerce öğrenci tarafından takip edilen ve Educaturk öğrencilerine onlarca motivasyon seminere vererek sınav maratonunda yanlarında olan Gri Koç, bu defa son kararını vermek üzere olan öğrencilerimizin yanında olacak.

Gri Koç, uzman danışmanlarından oluşan ekibi ile, 3 gün boyunca ziyaretçilerine özel hazırlanmış etkinlik alanında, öğrencilerimizle gelecekleri hakkında sohbet edecek. Siyah ve beyazın griye boyadığı zihinleri, beyaza kavuşturacaklar.

 
 SEMİNER PROGRAMI İÇİN TIKLAYIN!

Seminer Programlarını takip etmek için aşağıdaki linklerden Educatuk Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin...Apple telefonunuza indirmek için tıklayın!

Android telefonunuza indirmek için tıklayın!