Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

EDUCATURK MOBİL UYGULAMA

Educaturk Mobil Uygulama: Öğrenciye en yakın tercih danışmanı


Yanındaki Tercih Danışmanın: Educaturk Mobil Uygulaması

Educaturk Mobil Uygulaması ile, öğrenim yılı boyunca şehir şehir dolaşarak temas ettiğimiz onbinlerce öğrencimizin yanındayız. Educaturk’ün bu yeni uygulaması sayesinde, farklı şehirlerde yaşayan öğrencilerimizin de tercih danışmanlığı alabilmesini ve fırsatlardan yararlanabilmesini sağlayarak, Türkiye’nin en kapsayıcı etkinliği olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

Educaturk Üniversite Tercih Fuarına Özel Yenilikler!

Ödüllü Bilgi yarışmasına katılmak, seminer programlarını ve duyuruları takip etmenin yanı sıra “Üniversiteye Sor” ve “Yükle – Doldur – Kazan” uygulamalarını da içeren Educaturk Mobil Uygulaması AppStore ve Google Play’den ücretsiz indirilebilir.

Üniversiteye Sor: Educaturk Tercih Fuarı katılımcısı üniversitelerin temsilcileriyle birebir iletişime geçmelerini sağlayacak bu özellik sayesinde aradaki mesafeleri kaldırıyoruz. Üniversite temsilcileri kendileriyle iletişime geçen tüm öğrenci ve velilerimize merak ettikleri her konuda anında yanıt verebilecekler.

Yükle-Doldur-Kazan: Educaturk Mobil Aplikasyonunu yükleyen ve “Yükle, Doldur, Kazan” bölümünde bulunan anketi tamamlayan adaylarımızdan her 1000. Kişiyi Samsung Galaxy G532 model akıllı telefon ve her 50. Kişiyi birbirinden değerli sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Bilgi Yarışması: Educaturk Mobil Aplikasyonunu yükle, bilgi yarışmasında günün şampiyonu ol, Samsung Galaxy G532 model akıllı telefon senin olsun.

Educaturk Üniversite Tercih Fuarı’nın her gününde Educaturk Mobil Aplikasyonu üzerinden yeni bir bilgi yarışması yapılacaktır. Her gün Saat 16:00’da kazanan ilan edilecek ve her günün en yüksek puan alan üyesine 1 adet Samsung Galaxy G532 hediye edilecektir. Hediyeler fuar alanında teslim edilecektir.

Yükle-Doldur-Kazan ve Bilgi Yarışması katılım koşulları için tıklayın


Apple telefonunuza indirmek için tıklayın!

Android telefonunuza indirmek için tıklayın!