Öğrenciler, Öğretmenler, Katılımcı Kurumlar, Educaturk Mobil Uygulaması Yayında!

Apple ve Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz

KATILIMCI YORUMLARI

Abdullah Gül Üniversitesi

Daha nicelerinde görüşmek dileğiyle, katkısı olan herkese teşekkürler.


Akdeniz Üniversitesi

Sevgili Educaturk , Bizleri öğrencilerimizle buluşturan siz dostlarımızı saygı ve sevgiyle anıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.


Atatürk Üniversitesi

Merhaba Educaturk Çalışanları. Muhteşem, düzenli, disiplinli bir organizasyondan dolayı sizi ve çalışanlarnızı kutlar, daha nice iyi fuar ortamlarında buluşmak dileğiyle başarılarınızın devamını dileriz Üniversitem adına başarılar dilerim.


Avrasya Üniversitesi

Educaturk Eğitim Fuarına Avrasya Üniversitesi olara ilk defa katıldık gördüğümüz ilgi, katılım yoğunluğu bizi çok memnun etti. Çalışmalarınızda da birlikte olmak dileğiyle herkese teşekkürler.


Beykent Üniversitesi

Beykent Üniversitesi ailesi olarak her geçen yıl daha da gelişen Educaturk fuarlarında yer almaktan çok memnunuz. Öğrenciler ile bizi bir araya getiren Educaturk’e daha nice başarılı seneler diliyoruz.


Bilkent Üniversitesi

Her fuarda olduğu gibi, tüm ilgi ve yardımlarınıza Bilkent Üniversitesi olarak teşekkür eder, nicelerini dileriz… Saygılarımızla.


Bozok Üniversitesi

Öncelikle organizasyonunuzdan dolayı tebrik ederim. Katılımcıların sistemli olarak fuarı canlı tutmaları olağanüstü bir gayretti. Bir sonraki fuarda görüşmek üzere başarılarınızın devamını dilerim.


Çağ Üniversitesi

Sunduğunuz kaliteli hizmetlerden dolayı Çağ Üniversitesi olarak teşekkür eder, nice organizasyonlarda birlikte olmayı umarız.


Çukurova Üniversitesi

Üniversitemize ve eğitim sektörüne sağladığınız katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Çeşitli okul ve öğrencilerle iletişim kurmamızı ve üniversitemizi tanıtmamızı sağladığınız için teşekkür ederiz. Not: Herzamanki gibi başarılı bir eğitim fuarıydı.


Doğu Akdeniz Üniversitesi

Educaturk’ün kurumlarımıza ve bizlere vermiş olduğu imkanlardan son derece memnun kaldık. Genel olarak yeni öğrenciler ile buluşmak için oldukca güzel bir imkan yaratmaktadır. Herşey için teşekkürler.


Doğuş Üniversitesi

Her sene daha da güzelleşen Educaturk fuarında bulunmaktan son derece mutluyuz ve mutlu ayrılıyoruz. Değerli çalışanlarınıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.


Ege Üniversitesi

Gelecekteki öğrencilerimizle bizleri buluşturduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sayenizde lise öğrencileriyle birebir diyalog kurma, kendilerini vizyonumuz hakkında bilgilendirme fırsatımızı yakalamış olduk. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.


Erciyes Üniversitesi

Burada ev sahibi olmaktan mutluluk duyduk, bu organizasyonu gerçekleştiren Educaturk’e Erciyes Üniversitesi olarak bu güzel tecrübeyi ve ortamı bizlere sunduğu için ayrıca teşekkür ederiz… Saygılarımızla…


Gedik Üniversitesi

Saygıdeğer EDUCATURK Ailesi; Ortaöğretimden yükseköğretime geçiş hedefi olan ve eğitimlerini verimli bir üniversitede yapabilme şansını öğrencilere en iyi şekilde sunduğunuz ve bizleri de bu birliktelikte buluşturduğunuz için teşekkür ederiz.


Hitit Üniversitesi

Üniversite sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerle buluşma adına; gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonlar için teşekkür ederim. Her yıl daha fazla etkinlik ve daha fazla öğrenci kalitesine ulaşmak dileğiyle…


İstanbul Arel Üniversitesi

Her sene katıldığımız Educaturk fuarlarında yine bizi öğrencilerle buluşturduğu için tüm Educaturk çalışanlarına teşekkür ederiz.


İstanbul Aydın Üniversitesi

Educaturk Yetkilileri; Bir dünya markası olan ve kurulduğu günden bugünlere dek Türk öğrencisine en iyi imkanları ve olanakları sunmayı kendine görev haline getiren İstanbul Aydın Üniversitesi olarak bu yıl 2. düzenlemiş olduğunuz Kayseri Fuarı için göstermiş olduğunuz ilgi, güleryüz ve samimiyetinizden ötürü siz yetkililere üniversitem ve şahsım adına teşekkürlerimi sunarım. Bir başka fuar organizasyonunda görüşebilmek ümidiyle… Saygılar...


İstanbul Kültür Üniversitesi

Değerli Boyut Fuarcılık çalışanları, Eğitim dünyasını bir araya getirmeyi ve gençlerin doğru tercihleri gerçekleştirebilmeleri için çok faydalı olarak düşündüğünüz Educaturk Eğitim Fuarları biz üniversitelerin de öğrencilere ulaşmaları için vazgeçilmez olup her sene heyecanla beklediğimiz bir fuar olmuştur. Tüm Boyut Fuarcılık ailesine ve Educaturk Eğitim Fuarlarına emek veren herkese gönülden Teşekkürler…


İstanbul Şehir Üniversitesi

Educaturk fuarı oldukca canlı, öğrencilerle rahatça iletişim kurabildğimiz bir fuar olarak devam diyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.


İstanbul Teknik Üniversitesi - KKTC

Educaturk ile 2 yıldır çalışıyoruz. Fuara katılım oldukca yüksek. Hedef kitlemiz olan denizcilik liseleri ile de katıldığımız illerde gerçekleştirilen fuarlarda karşılaşmaktan memnunuz. Sorunsuz geçen organizasyonlar için sizleri tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.


İstanbul Üniversitesi

Fuar serinize ilk defa katılmamıza rağmen sıcak karşılamanız bizi çok mutlu etti. Umuyoruz ki bütün katılımcılar için verimli bir fuar olmuştur.


Kadir Has Üniversitesi

Uzun yıllardır şehir dışı organizasyonları ve eğitim fuarlarında yer almaktayız. Bu vesile ile pek çok organizasyon şirketini tanıma ve onlarla çalışma fırsatımız oldu. Özellikle son 7 yıldır Boyut Fuarcılık, Educaturk Eğitim Fuarları’nın pek çok ilde sürekli katılımcısıyız. Bu tutarlı çalışma sürecinde siz değerli Educaturk yetkililerinin katkısı çoktur. Özellikle organizasyonun tamamının sistemli bir biçimde yürütülmesi, katılımcı kitlenin özenle seçilmesi, üniversitelerin hedeflerine uygun olması bu çalışma içinde yer alma sebeplerimizin başlıcalarıdır. Dolayısıyla kıymetli katkılarınız, desteğiniz her zaman işimizi kolaylaştırması adına gösterdiğiniz çabanız, güleryüzünüz ve samimiyetiniz için Kadir Has Üniversitesi adına teşekkür ederiz. Başarı ve işbirliğinizin devamı dileği ile…


Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Sıkıntısız olarak tanıtım faaliyetlerimizi sürdürebilmemizi sağlayan organizasyon şirketinize teşekkür ederiz. Özellikle bir izdihama yol açmadan düzenli bir şekilde içeri alınan öğrenciler tanıtım faliyetlerimizi çok kolaylaştırmıştır. Diğer organizasyonlarımızda görüşmek dileğiyle…


Kapadokya Meslek Yüksek Okulu

Kayseri’deki ortaöğretim kurumlarının öğrenci ve öğretmenleriyle buluşma fırsatı sağlayan Educaturk organizasyonuna teşekkürü bir borç biliriz. İlk Eğitim ve Sağlık Vakfı Kapadokya Meslek Yüksekokulu olarak buna benzer organizasyonların sıklıkla yapılması ve ilkesel olarak devamlılığını temin ederiz. Educaturk Ekibine ve Boyut Gruba okulum ve şahsım adına teşekkür eder, saygılarımı sunarım.


Lefke Avrupa Üniversitesi

Gerçekleştirmiş olduğunuz bu etkinlik için çok teşekkür ederiz. Gerek katılım, gerek yapmış olduğunuz yemek organizasyonu açısından herşey çok güzeldi. Kaliteli organizasyonuna ve tüm ekibinize ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla.


MEF Üniversitesi

MEF Üniversitesi olarak öğrenciler ile bizleri bir araya getiren Educaturk’te yer almaktan memnuniyet duymaktayız. Verimli ve başarılı geçecek diğer Educaturk etkinliklerinde birlikte olmak dileğiyle.


Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Educaturk ile hedef kitleye ulaştığımızı gördüm. Bu önemli eğitim fuarını düzenleyenlere ve çalışanlara teşekkür ederiz. Tekrar ilerleyen zamanlarda karşılaşmak dileğiyle iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla.


Nişantaşı Üniversitesi

Aday öğrencilere en kolay ulaşma yollarından biri olup gerek teknik gerek hizmet alanında çalışan, eğitim sektörüne ciddi bir katkı sağlayan bir kurum olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerle eğitim kurumları arasında köprü vazifesi görürken çocukları hayata hazırlayan rehber öğretmenlere de ciddi bir danışmanlık hizmeti sunmaktalar. Kurum olarak eğitme değer kattıklarına ve Türkiye’nin aydınlık geleceği olan çocuklarımıza iyi bir hizmet verdiklerine inanıyoruz Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklarla Üniversiteleri buluşturdukları için teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.


Okan Üniversitesi

Educaturk organizasyonunun tüm alanlarında görev alıp, katılım noktasında üniversiteleri destekleyen; öğrenci - öğretmen - idareci vb. kitlelerle bizi buluşturan tüm yetkililere teşekkür eder, bundan sonraki organizasyonlarda tekrar verimli çalışmalarda buluşmayı dileriz. Ayrıca açılış yemeği, gösterdiğiniz nazik ilgi için tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla.


Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Sn. Boyut Fuarcılık ve Educaturk Ailesi, Türkiye’nin bir çok yerinde olduğu gibi, burada, Konya’da da biz üniversitelilerle aday öğrencileri muhteşem bir organizasyonla buluşturduğunuz için çok teşekkürler!


Süleyman Demirel Üniversitesi

Sınava hazırlanan öğrencilerle bizleri biraraya getiren Educaturk ailesi sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her geçen gün daha başarılı organizasyonlar gerçekleştiren Educaturk’ün değerli yöneticilerini kutluyoruz.


Uludağ Üniversitesi

Sevgili Educaturk Ailesi; Bursa ilimizde düzenlemiş olduğunuz bu güzel etkinlik dolayısıyla sizlere şükranlarımızı sunmaktayız. Yıllardır böyle bir etkinliğin Bursa’da gerek görüldüğü halde yapılmamış olması şimdi sizler tarafından organize edilmesi bizleri gururlandırıyor. Profesyonelliğiniz ve içten samimiyetinizden dolayı sizlere teşekkürü bir borç biliriz ve başarılarınızın devamını dileriz.


Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

Çok Sevgili Educaturk Ekibi; insanları ve iletişimi çok seven biri olarak, bu kadar çok keyifli öğrencilerle / çalışanlarla tanışma ve kaynaşma fırsatını bize sağladığınız için sonsuz teşekkürler… İşin ticari kısmı değil, daha çok hizmet kısmı beni mutlu ettiğinden, bu tatmini alabilmek adına en doğru adresi tercih ettiğimizi bir kez daha anladım. Çok kıymetli emeklerinize ve sevgi dolu ilginize saygı ve sevgilerimi sunarım. Başka bir Educaturk Fuarı’nda bir daha görüşmek ümidiyle…


Uluslararası Saraybosna Üniversitesi

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi olarak inşallah Educaturk’le 7 ilde beraber olacağız. Bu 2. ilimiz Kayseri başarılı Konya muhteşem başladı ve bitti. Educaturk ailesi çıtayı her yıl yükseltiyor. Partnerden öte işbirliği her yerde, Educaturk başarılar diliyoruz.


Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi olarak tanıtım ve öğrenci ile birebir iletişime geçmenin önemini çok iyi biliyoruz. Yıllardır bize destek olan ve her yıl daha da gelişip iyiye giden Educaturk ailesine üniversitem ve tüm eğitim sektörüne sağladığı katkılarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Birlikte yürüttüğümüz tanıtım faaliyetleri sırasında bize her türlü destek ve yardımı sağlayan güleryüzlü ve içten çalışma arkadaşları ile daha nice fuar ve etkiliklerde birlikte çalışmak dileği ile. Saygılar.


Yeditepe Üniversitesi

Uzun zamandır şehir dışı ve şehir içi eğitim fuarınızda yer almaktayız. Üniversitemize ve eğitim sektörüne sağladığınız katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Çeşitli okullarla ve öğrencilerle birebir iletişim kurmamızda öncü olduğunuz için Yeditepe ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.